אלכס ג'ונס יוצא נגד תרופות פסיכיאטריות!

אלכס ג'ונס הוא אחד הלוחמים העולמיים הבולטים למען זכויות אדם. באמצעות אתרי אינטרנט וסרטים תיעודיים, מר ג'ונס יוצא נגד הפרות זכויות אדם ועשיית רווחים של התאגידים הגדולים על חשבון האזרח התמים. בסרט זה הסבר מלא על איך הפכו התרופות פסיכיאטריות כלי שבאמצעותו פוגעים פגיעה קטלנית בבריאותו הנפשית והגופנית של האדם. צפו באלכס ג'ונס!

תמליל דבריו של אלכס ג'ונס בסרטון:

אני יודע מה אתם חושבים: "למה שאלכס ג'ונס ידבר על לינדסי לוהן?"

אני אהיה כנה אתכם. אם אצליח להסב את תשומת לבכם למידע החשוב הזה שאני עומד להציג בפניכם לגבי לינדסי לוהן, אני עשיתי את שלי.

לינדסי לוהן היא עוד אדם בעולם הזה כמו כל אדם אחר.

הרבה רופאים בכירים שערכו לה ראיונות ובדיקות אמרו בקול רם שאסור היה לתת לה אדרל, שהוא סוג של מתאמפטמין.

זה יכול לגרום לתופעות לוואי זהות לתופעות שנגרמות מקוקאין או ממתאמפטמין, ורופאים אחדים מאמינים שזו הסיבה שהיא יצאה לגמרי מכלל שליטה.

זה לא מצחיק!

מיליוני ילדים בבתי הספר בארה"ב נוטלים אדרל וסוגים אחרים של אמפטמינים כמו ריטלין.

בעלון המצורף לתרופות האלה כתוב שהן עלולות לגרום לצמצום תאי מוח, להתרחבות הלב, ולסוגים שונים של בעיות בריאות חמורות.

כשלמדתי בחטיבת הביניים, אחד התלמידים מנבחרת הפוטבול מת מהתקף לב והרופא אמר שזה נגרם כתוצאה משימוש בריטלין. זה סיוט שנמשך נמשך כבר שנים.

תביטו על התרופות האלה!

דיווחים חדשים הופיעו ולפיהם יותר מ-80% מתרופות המרשם החדשות שנמכרות לא מרפאות את מה שהן טוענות לרפא ויש להן תופעות לוואי והן רעילות.

ראיתם את הפרסומות לתרופות בטלוויזיה האומרת: "מטריד אותך ללכת לשירותים כל כמה שעות? קח את התרופה הזאת, אבל היא עלולה להגביר את הסיכון לגירוי חמור בעור או לבעיות בבטן ובמעי."

"יובש בפה, נדודי שינה, תופעות לוואי מיניות, שלשולים, בחילות או ישנוניות, כאבי שרירים או חולשה, שינויים קיצוניים במצב הרוח או בהתנהגות או מחשבות אובדניות."

תבחנו את ארועי הירי המזעזעים.

כל פעם שאני שומע על אמא שחותכת את ידיהם או רגליהם של התינוקות שלה או קושרת את ארבעת ילדיה בתוך רכב ומדרדרת אותו מהצוק לאגם ומטביעה אותם.

אנשים אלה לקחו תרופות נגד דיכאון ממשפחת SSRI – כמו פרוזק.

פתחו את התרופות האלה בתחילת שנות השמונים. המחקרים של חברות תרופות כמו של איליי-לילי, שפיתחה את פרוזק, מצביעים שהן גורמות לעלייה מאסיבית בנטייה להתאבדות.

הם בדקו את זה על חולדות, סרטנים ושפני ניסיון אחרים וגילו שזה גורם להתנהגות אדישה ואפילו אובדנית לא רק אצל יונקים אלא גם אצל יצורים כמו סרטנים.

זה הגיוני לגמרי, כשבוחנים את המרכיבים המולקולאריים ואת הסמים המוחדרים לנוגדי הדיכאון ממשפחת SSRI אפשר מייד לזהות  שהן נמצאות בקטגורית התרופות הגורמות להזיות. הם חלק מתת קטגוריה של תרופות פסיכוטרופיות הגורמות להזיות.

ברוב הפעמים תהיה לכם הרגשה טובה מהחומרים האלה. אתם תהיו מאושרים ולא תדאגו משום דבר בעולם.

אבל מה יקרה אם יהיה לכם טריפ גרוע?

תכרתו את ידיהם ורגליהם של ילדיכם.

תכנסו לבתי ספר ותרצחו אנשים.

לגבי כל אחד מהמקרים האלו – המערכת ידעה שהתרופות האלה הורסות אנשים אבל באותה שעה רווח עצום זורם לכיסם.

מבחינה סטטיסטית, רוב האנשים הנוטלים סמי מרץ או נוגדי דיכאון, שוקעים לבעיות פסיכולוגיות קשות יותר.

והפתרון הוא תרופות נוספות ובמינונים גבוהים יותר.נפגעת מטיפול פסיכיאטרי? דווח לנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *