פסיכיאטר מסביר: מה לא בסדר עם פסיכיאטריה

פסיכיאטר ד"ר ניל מקלארן מסביר מה שפסיכיאטרים אחרים לא יאמרו לך לעולם. לדבריו: "בפסיכיאטריה יש הסכמה כללית שלא תימתח שום ביקורת נגד הסטאטוס-קוו. לא תהיה שום ביקורת. אני חושב שעמוק בפנים, הם יודעים שאם מישהו יבקר את הפסיכיאטריה או יסתכל עליה לעומק, היא עשויה להתמוטט".

תמליל הסרטון

ד"ר ניל מקלארן, פסיכיאטר מזה 22 שנה

לשעבר ראש המחלקה הפסיכיאטרית בבית החולים "שיבת המולדת" באוסטרליה.

כמה חודשים לאחר שהתחלתי לעסוק בפסיכיאטריה, הבנתי שמשהו מאוד לא בסדר בתחום הזה.

הבנתי מיד שטענות הפסיכיאטרים הן טענות בלתי אפשריות. הטענות שלהם היו בלתי אפשריות מבחינה ביולוגית.

אבל אם אתה קם ואומר, “הדבר בו אתם עוסקים, גבירותיי ורבותיי, הוא לא מדע. הוא מדע-כביכול", אז אתה מעמיד בסימן שאלה את הדבר שמחזיק את כל המקצוע הזה.

בפסיכיאטריה יש הסכמה כללית שלא תימתח שום ביקורת נגד הסטאטוס-קוו. לא תהיה שום ביקורת.

אני חושב שעמוק בפנים, הם יודעים שאם מישהו יבקר את הפסיכיאטריה או יסתכל עליה לעומק, היא עשויה להתמוטט.

כל הדיבורים והמונחים המסובכים האלה מבוססים על ההנחה היחידה שהפרעת נפש היא הפרעה מוחית. זהו הצידוק הרעיוני היחיד שמחזיק את כל המבנה הזה באוויר, והדבר היחיד שמונע ממנו להתמוטט.

הם פשוט יוצאים בטענה ש"הפרעת נפש היא מחלת מוח", אבל כמו שאמרתי, זוהי קביעה אידיאולוגית.

נאמר למישהו, “יש לך חוסר איזון כימי במוח והוא גנטי. זה לכל החיים ואין שום דבר שאתה יכול לעשות לגבי זה. המחלה הזו תגביל אותך לנצח ואתה חייב לקחת את הכדורים האלה, שיפגמו ביצירתיות שלך, ברגישות שלך, במודעות שלך, במיניות שלך…

אנחנו חייבים לעשות את זה כי אתה חולה. אנחנו רואים את זה, אבל אתה לא מסוגל לראות את זה.” זוהי, לדעתי, הקטסטרופה הגדולה שצריך לחשוף.

הציבור חייב לדעת לאן הולכים מאות מיליוני הדולרים שלו המושקעים במחקר, ובמה מושקעים מיליארדי הדולרים שהולכים לטיפול, ומעל הכל – לאן הולכים הילדים והילדות, האבות והאמהות שלהם. וזהו המצב כרגע. לעזאזל עם הכסף. סליחה על הביטוי, אבל לעזאזל עם הכסף. מדובר כאן בחיי אדם.נפגעת מטיפול פסיכיאטרי? דווח לנו

תגובה אחת על הפוסט “פסיכיאטר מסביר: מה לא בסדר עם פסיכיאטריה

  1. לפי דעתי כל הפסיכיאטריה לא שווה גרוש……………"הרופאים" שלא מצליחים במקצועות אחרים שמחייבים ידיים לניתוחים . נאלצים בלית ברירה להשלים עם מקצוע שלא דורש ידיים. רק פה לבלבל את המוח, לתת תרופות כדי לקבל הטבות נסיעות לחו"ל…. בתי מלון. הם בעצמם לא מאמינים לעצמם……אבל יש לציין דבר חשוב ביותר שהם כן מצליחים בו והוא להחתים אנשים אומללים כדי שיעברו מכות חשמל ולובוטומיה מוחית . הדבר נעשה גם כיום בבתי חולים ,היום ב-2012 בושה צריך לצעוק לשמיים כדי שמישהו יאזור כוח ויכנס לביתי חולים סגורים ויוציא את האמת לאור ……………..שמישהו לעזאזל יעשה צדק . צדק כלפי אותם חולים שמונעים מהם את הזכויות לחיות טוב יותר להשאיר אותם עם צלם אנוש…..ולא להפוך אותם לחיות מחמד של הפסיכיאטרים……….ולשגעונות שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *