גילוי מחריד על הפסיכיאטר שעל שמו קרויה תסמונת אספרגר

מחקר חדש: הפסיכיאטר האוסטרי, שעל שמו קרויה התווית "אספרגר", שיתף פעולה עם הגרמנים בתוכנית טיהור הגזע הנאצית וסייע לנאצים לשלוח ילדים למותם

אספרגרעל פי המחקר ההיסטורי של הרווינג צ'ך, שפורסם בכתב העת הרפואי "Molecular Autism", ד"ר האנס אספרגר תמך בתוכנית האותנסיה (המתת חסד) הנאצית, שבמסגרתה הוצאו להורג אלה שהוגדרו כ"לא כשירים" כחלק מתוכנית "טיהור הגזע הארי" הנאצית. לפי המחקר הוא היה חבר בוועדה ששלחה עשרות ילדים אל מותם במסגרת תוכנית "המתת החסד" של הרייך השלישי.

ידיעה זו פורסמה בישראל היום ובאתר הארץ.

אולם גילוי זה, מחריד ככל שיהיה, הינו רק קצה הקרחון בקשר בין פסיכיאטריה והשואה. וועדת האזרחים לזכויות אדם הבינלאומית (CCHR), שעמותת מגן לזכויות אנוש היא נציגתה כאן בישראל, חשפה בסרט התיעודי "עידן הפחד" את חלקם הנוראי של הפסיכיאטרים בשואה – מבניית התאוריות הגזעניות ועד הוצאתן לפועל באמצעות תאי הגזים. זהו מחדל חמור שנתונים הסטוריים אלו אינם ידועים לציבור בישראל, והעמותה תמשיך בפועלה לחשוף את האמת על פסיכיאטריה בעבר ובהווה.נפגעת מטיפול פסיכיאטרי? דווח לנו

2 תגובות על הפוסט “גילוי מחריד על הפסיכיאטר שעל שמו קרויה תסמונת אספרגר

  1. צריך גם לחשוף עוולות שמתרחשות בבתי החולים הפסיכיאטרים בארץ, כל מה שמושתק. כל מה שמוסתר מהציבור. אנשים נפגעים מהמדיניות של בתי החולים הפסיכיאטרים וקרו הרבה מפחי נפש כתוצאה מההתנהלות שלהם. עוד דבר: בבתי החולים בארץ מועסקים ערבים שהם אלימים ומפחידים בצורה מחרידה, ולא נעים להיות שם. צריך להציף את הדברים האלה.

  2. מה חדש מאז היווסדה הפסיכיאטריה תמיד שירתה את המשטרים הרודנים והחשוכים שהתקיימו אי פעם וכול זה באצטלה מדעית "וריפוי החולה" כמובן שהפסיכיאטריה לא יכולה לרפא כלום כי אי אפשר לרפא מחלות מומצאות, תחום הקרדיולוגיה יכול לרפא כי הוא מבוסס על מדע אמתי, תחום הפסיכיאטריה לא יכול לרפא כי הוא כולו מבוסס על פסדומדע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *