אישה – האם יש לך וגינסמוס? האם יש לך הפרעת אישיות ראוותנית?

בואנה לראות מי עומד מאחורי הדיכוי והאומללות של נשים בישראל בתערוכת ענק בין לאומית "פסיכיאטריה: תעשיית המוות" בנמל יפו: 12.9.13 – 30.8.13

נתונים חשובים בנושא ימסרו באירוע הפתיחה ב- 29.8.13 בשעה 18:30
כניסה חופשית למבוגרים מעל גיל 18 – הקליקי כאן לאישור הגעתך!

וגינסמוס
כיווץ יתר של הנרתיק ביחסי מין הגורם לכאב, מסיבה רפואית לא ידועה היא הפרעת נפש הנקראת וגינסמוס ב- DSM-IV מספרה הוא…..306.51.

הידעתם כי אישה שאינה מותאמת ל"צרכי" בן זוגה ואין לה מספיק "תשוקה" מינית, מוגדרת בקודקס של הפסיכיאטריה כבעלת הפרעה פסיכיאטרית? זוהי הפרעת תשוקה מינית ירודה – מספרה בקודקס 302.71

כאב ביחסי מין (שלא נובע מבעיה גופנית שנמצאה) היא הפרעת נפש ידועה שנקראת דיספָּארוּניָה– Dispareunia – מספרה… .302.76

ישנה הפרעת אישיות ראוותנית – נשים שמדברות ומתלבשות על מנת למשוך תשומת לב גברית, רוצות להראות סקסיות ולקבל מחמאות. מספרה כמובן, הוא…. 301.50

ה IV-DSM הינו האינדקס הבינלאומי המחייב את כל הפסיכיאטרים בעולם. רק באמצעותו מתאפשר אבחון פסיכיאטרי. דפדוף בספר מזעזע זה, מגלה אמת שוביניסטית מרה, אין בעולם אישה נורמאלית אחת, כולנו פסיכיות, ואת זה קבעו גברים באיגוד הפסיכיאטרים האמריקאי. 75% מהפסיכיאטרים שאחראים מטעם איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי לקודקס ה IV-DSM מקבלים משכורות גם מחברות התרופות. לקרוא ולא להאמין. מתוך מאמרה של החוקרת ועורכת הדין רוני אלוני סדובניק, 'הפשע הגזעי שבתיוג המין הנשי כקבוצה פסיכית'.

"ה – DSM הוא חיבור גדול – אבל בדיוני!", אומר ג'פרי שיילר פסיכולוג יהודי מאוניברסיטת אמריקן וושינגטון סטייט.
"ההחלטה אם הפרעה נפשית או מחלת נפש תיכנס ל DSM נקבעת בֶּהצבעה ברוב קולות. תארו לעצמכם שמחלת לב הייתה נכנסת לספרי הרפואה על סמך הצבעה של אוסף מיקרי של רופאים."

מידי כמה שנים מתכנסת ועידת של איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי . איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי אינו משתמש בשום אמת מידה מדעית. הם פשוט דנים ומחליטים בהצבעה, כהחלטה פוליטית, ברוב קולות אילו סימפטומים התנהגותיים יחשבו להפרעת נפש ואֵילו לא יְיחַשבו. ההפרעות שהתקבלו בהצבעה מועברות ל-DSM – ספר ההפרעות הפסיכיאטריות, שהוא תנ"ך אבחוני המקובל על כל פסיכיאטר בעולם כולו. גם כאן בישראל. ומאותו הרגע אפשר לתייג באמצעות ההפרעות הללו אנשים בעולם כולו.

הנה עוד כמה דוגמאות להמחשה:
כשאישה פוחדת מחרקים זה לא משום שהיא פוחדת מחרקים כי הם מגעילים, זה משום שהיא סובלת מהפרעה נפשית מספר 300.29 שנקראת פוביה מחיות… חרקים הם רק סוג אחד של חיות שאפשר לפחד מהם. זה אבחון פסיכיאטרי לגיטימי, בדיוק כמו הלגיטימיות של הפרעה מספר 300.29 פחד מסיטואציות – כמו פחד מטיסה, מנהיגה , מגשרים ממעליות ". 75-90 אחוז מהמאובחנות הן נשים.

נשים שיחליטו בטיפשותכן למרוד בָּשליטה הגברית, סימן שהן לוקות במחלה רצינית ששמה היסטריה-נשית, שסיבתה היא עצבנות הרחם שלהן. היסטריה-נשית רשומה ב-DSM.
רשומה במדריך הפסיכיאטרי גם הפרעת אישיות תלותית 301.6 – מישהי שנסמכת יותר מידי על אחרים, לא החלטית, פסיבית, לא לוקחת אחריות, תלותית. תלותיות היא תוצאה של חינוך לקוי. תלותיות איננה מחלה. תלותיות רשומה ב– DSM. התנהגות או התנהגות רעה אינן מחלות. התנהגות אינה ביטוי של מחלה.

האם אצל נשים זו התנהגות טבעית ונורמאלית או שמא זאת הפרעת נפש? "התנהגות אינה מחלה. אף אחת מצורות ההתנהגות הללו לא היו מעולם מחלה. זה לא משנה איך אישה מתנהגת. אין כאן שום דבר שאפשר לבדוק אותו. אם אַת חולָה, חייב להיות משהו מדעי אובייקטיבי שקשור לזה, משהו שניתן לאבחן אותו באמצעות רופאים ובדיקות מעבדה. כשאתְ פונָה לרופא הוא לוקח הרבה דם ושולח אותךְ לצילומי רנטגן. לא מעניין אותו איך אתְ מתנהֶגֶת." טוען ג'פרי שיילר. אין שום בדיקות מעבדה כשמדובר במחלות נפש.

"השמת תווית על אישה כְּבַעלת הפרעה נפש היא הכפשה, ולא אבחון. לתת לנשים סם פסיכיאטרי זוּ הָרעֲלה, לא טיפול. על כֹל הנשים בישראל להתקומם נגד הפרות זכויות אדם ונגד הניסיון להפוך כל אחת מהן ללא נורמאלית.

יש להחרים את ה DSM ולסרב להיות מאובחנות באמצעותו. הכפשה של חצי מהציבור היא הפרת זכויות אדם בסיסית ופשע נגד האנושות" אומרת אלה שנר יו"ר עמותת מגן לזכויות אנוש.

אתה חושב שהפסיכיאטרים לא מנסים לתייג ולהכפיש קבוצות נוספות? אתה חושב שתיוג כזה הסתיים כבר מזמן? הפסיכיאטרים טוענים שהשיטות שלהם השתנו. תערוכה זו תציג בפניך את העובדות. אתה תחליט בעצמך.

התערוכה תוצג בהנגר 2 בנמל יפו, בגלריה סלון יפו מול החניה הדרומית. הקהל הרחב מוזמן לפתיחה ב-29.8.13 בין השעות 23:00- 18:30. התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב בין 12.9.13- 30.8.13. בימי חול בין השעות 22:00-11:00. בימי ו' שבתות וחגים בין 24:00- 11:00. כניסה חופשית למבוגרים מעל גיל 18.

הנתונים נלקחו ממאמרה של החוקרת ולוחמת זכויות אדם, עו"ד רוני אלוני סדובניק 'הפשע הגזעי שבתיוג המין הנשי כקבוצה פסיכית'.3 תגובות על הפוסט “אישה – האם יש לך וגינסמוס? האם יש לך הפרעת אישיות ראוותנית?

 1. הנה דוגמא קלאסית של פשע של רופא
  הגעתי למומחה אף אוזן גרון עקב בעיה של קשיים בבליעה , במסגרת בירור מקיף על ידי כמה רופאים ומכונים שכללו בדיקות הדמייה ואבחונים גם עי קלינאי תקשורת….לשמחתי לא התגלה חסימה או בעיה פזיולגית ומעשה אין ממצא שיודע להסביר את הבעיה. הרופא שביצע הבוקר בבית חולים מאיר את הבדיקה האחרונה שהומלצה קבל שי לי מה שנקרא בולוס פרנגיאלי שאין לא כל הסבר פיסי אלא מתאים לגילי(65, למרות שהבעיה החלה כבר מלפני כ5 שנים) ולמגדר שלי (אשה)ולכן הטיפול המומל. על ידו למה שהוא קובע כהתקפי פאניקה הוא ציפרלקס 10 מג ביום
  אחלה! לא משנ שסיפרתי לו שיש לי קשיים בהרדמות אחרי 35 של משמרות לילה ואני נאלצת לישון כם כדור שינה, מילא שעד כמה שידוע לי אני בריאה ושמחה בנפשי…והוא גם לא שם לב שנבדקתי על ידו לפני מספר שנים , כשהחלה הבעיה בוריאציה קצת שונה, וגם אז נשללה בעיה פיסית והוא המליץ על מודל (עוד כוכב מהפסיכיאטריה).
  מאד "משמח" לדעת שככה נפתרות בעיות – על ידי טיפול פסיכיאטרי.
  אכן תעשית מוות!!
  וחשוב לי לציין שהתחלתי טיפול בדיקור סיני ויש שיפור מאד מאד ברור בקשיי הבליעה….

  • כל הכבוד לך שפרסמת את הפשע! בבקשה תעודדי עוד אנשים לפרסם באומץ מיקרים דומים כי האנושות זקוקה לאמת ואור.
   העזרה הכי גדולה שאוכל לתת לך היא לקרוא את הספר דיאנטיקה של רון האברד. במידה ואינך חובבת קריאה קיים גם סרט שמסביר בצורה מאוד ברורה את הסיבה לבעיות מהסוג הזה כולל פתרונות. קראתי את הספר והוא שינה את חיי. אולי הוא יעזור גם לך. הרבה אושר והצלחה, רות אברהם

 2. פסיכיאטריה היא מדע שנוצר מכורח השלטון להעלים אנשים באופן חוקי מבלי לעבור את ביקורת הציבור. פסיכיאטריה היא התשובה לאי מציאת המחלה הפיסית. כשלא מוצאים את המחלה ולמחלה סימפטומים כביכול התנהגותיים אזי קל לסמן חולה ולהתעלם ממחלתו הפיסית, כי הרי המחלה שלו מעצבנת את הנורמלים.
  הפסיכיאטריה קשורה גם לפרימיטביות בין לאומית שניתן לנצלה בקלות עקב תקשורת פגומה בפרסום מחקרים רפואים שמתגלים במדינה אחת ובמדיה שניה המידע אינו מתפרסם. על ידי כך חברות התרופות מנצלות את המצב וממשיכות למכור תרופות שאינן יעילות לחולים פיסיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *