פסיכיאטריה בשירות הפוליטיקה

כיצד פסיכיאטריה משמשת ככלי נשק פוליטי, ואיך חוסר המדעיות של המקצוע מאפשר לכלוא, ולסמם ולענות אנשים בעלי דעות פוליטיות לא רצויות (פרק 6 מתוך הסרט התיעודי "פסיכיאטריה: תעשיית המוות")3 תגובות על הפוסט “פסיכיאטריה בשירות הפוליטיקה

 1. גם אצלנו!
  מוצאים צוים לאשפוז בכפייה למי שהתלוננו על רשלנות רפואית!

  בשיבא- מאיימים בעצם ימים אלה באשפוז בכפיה על אנשים שהגישו תלונה
  לפניות הציבור.

  קרבן להתעללות מינית מגניקואנגולוג בשיבא- הושלכה, כשהיא חולה אנושה. מועמדת לאשפוז במחלקה פנימית במצב קריטי- לאשפוז כפוי ב״אבאבנאל״ בגלל תלונה שהגישה לפניות הציבור!!!!!!! במכבי- מקובל לאיים באשפוזים כפויים כדי להרתיע מהגשת תביעות רשלנות!

 2. כשהייתי במרפאת בני ברק בתל השומר, נכנס המנהל של המרפאה וכך מצאתי את עצמי מול 2 פסיכיאטרים. אחרי תשאול קצר כשהמנהל הבין שאני מתעניין בפוליטיקה הוא שאל אותי מה הן דעותיי ואחרי שעניתי הוא חייך מאוזן לאוזן. חשבתי בהתחלה שהתשובה מצאה חן בעיניו כי דעותיי דומות כנראה לשלו אבל אני זיהיתי התנהגות נוראית כלפי בפגישות הבאות שהיו לי. אמנם לא עברתי אשפוז בכפייה אבל יש להם מספיק דרכים ליצור טראומות. בכלל….. אני בספק אם מותר להם לשאול בענייני דעות פוליטיות. אני לא סגור שהייחס הנוראי שקיבלתי קשור לדעה הפוליטית שלי אבל יש לי חשד גדול שכן. ולמען הסר ספק …. לא תיארתי דעה קיצונית מסוכנת שחשפה אותי כאיש מסוכן.

 3. כעס עוטף את גופי מלראות את הסבל שאנשים חוו אז באותם שנים..וכעס יותר גדול אני חווה רק מהידיעה שבימיינו בדורנו שנת 2019 זה עדיין קיים.. היום העולם יותר מתוקן החוקים מאוד ברורים בתי המשפט פחות מושפעים או מאוימים והתא סרטני הזה עדיין קיים ולא מצאו לו תרופה. הארגון פשע הזה גדל חיי ונושם בחברתנו.. נכון שהיום אפשר לכתוב יותר ונכון שבכלי התקשורת טלווזיה עיתונות והרצאות מדברים על התופאה הזאת אבל… רק מדברים וככה חלפו להם 70 שנים מאז הכנס הראשון של הפסיכאטריה וכלום לא השתנה ואף אחד לא מעז לנגוע בהם. אנשים חסרי אונים נרצחים על בסיס יום יומי עשרות מסכנים מאושפזים כל יום וכלום לא קורה.. לפני 70 שנה יושב ראש הכנס הפסיכיאטרייה הציב יעדיםעד לשנת 2000 והיעדים לחדור לכל תחום תעסוקה ולכבוש אותה. לחדור לרפואה ולכבוש אותה לחדור לחינוך וכל מוסד חינוכי וחדור לבתי המשפט ולקבוע חוקים וכללים משלהם ומה קרה באמת? הם כבשו את כל היעדים במלואם בבתי המשפט יש להם כוח לשלוח אדם לחופשי או לכיסא חשמלי. בתעסוקה יש תחומים בלי חתימת פסיכיאטר אין לך סיכוי לעבוד בתחבורה הם יקבעו אם אתה כשיר לנהוג בצבא הם יקבעו את הפרופיל כל מוסדות החינוך בידיים שלהם והכי גרוע הם הצליחו להגיע עד לתינוקות ולסמם אותם בריטלין… אז אנחנו נמשיך לכתוב והם ימשיכו להגדול ולגרוף ביליונים של דולרים עם חיוך שטני ומי יעצור בעדם מי ולמי יש את האומץ להגיד רגע מה הולך כאן מתי יקום הגבר הזה שיעשו תכנון מסלול חדש ולזרוק אותם עמוק בכלא מי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *