ריטלין – עסק כלכלי רווחי לחברות התרופות

צפו בכתבה ששודרה בערוץ 10, החושפת את השחיתות בתעשיית התרופות והמחלות הממוצאות4 תגובות על הפוסט “ריטלין – עסק כלכלי רווחי לחברות התרופות

  1. כואב הלב כל כל הילדים שאני רואה שמגיעים אלי אחרי ריטלין … תופעות לוואי כגון : רצון להתאבדות (במקרה הכי קשה ) , טיקים , האטה בצמיחה , דיכוי תיאבון ודיכוי שמחת החיים . חבל שהמערכת לוחצת על ההורים לכיוון הפיתרון הכימי במקום לעודד מודעות לטפל ולעזור לילד בשיטות טבעיות ויעילות כגון הומאופתיה . בדיעבד ככל שהטיפול בריטלין ודומיו ארוך יותר – כך גוברות תופעות הלוואי .. מערכת החינוך אינה חושבת על טובתו העליונה של הילד , אלא רק על השקט בכיתה . זה שהילד , שלקח ריטלין סובל אח"כ – זה לא מעניין אותם ! המריבות , הצעקות שיש במשפחה – ידועות רק למשפחה עצמה .. וחבל !

  2. חבל שדוחפים את הסמים השונים בכזו קלות לכל כך הרבה ילדים ! כואב הלב ! אפשר היה לעורר מודעות בציבור על שיטות טיפול טבעיות ויעילות כמו הומאופתיה למשל .. . אני רואה בקליניקה תופעות לוואי רבות לריטלין ודומיו – והלב נשבר !

  3. שלום.

    גם את ילדי ניסו או מנסים לתייג לקבוצה של קשב וריכוז + ריטלין וסובלים מחוסר טיפול חינוכי בבית הספר. גם הרבה משפחות מסבביבנו סובלות ממערכת החינוך . מה אתם מציעים לעצור את זה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *