פסיכיאטריה בשירות האויב

הפסיכיאטר עובד בשירות האויב, גם הוא לוכד אותנו ברגעי החולשה שלנו, ושותל בנו פצצת זמן מתקתקת שתתפוצץ עלינו כאשר הוא כבר לא יהיה בסביבה

מאת אילן סלומון, רוקח

פסיכיאטריה

ההיסטוריה של הפסיכיאטריה מעידה על אפס הצלחות בריפוי מחלות נפש. בשונה מדרך הפעולה של כל רופא אחר, פסיכיאטר מחליט על "הפרעות" נפש ללא כל בדיקה גופנית או בדיקת מעבדה איזושהי, וה"טיפול" שהוא מספק הוא אך ורק רק סימום כבד ומתמשך של המוח ומערכת העצבים או חישמול שלו באמצעות שוקים חשמליים.

המסקנה, שלרובינו קשה לעכל אותה כיון שהיא מזעזעת, היא שהפסיכיאטר הוא בעצם סוחר סמים שמתחזה לרופא, והופך אותנו מכורים לסמים לכל החיים, עם הסבל והעליות ומורדות הקיימים בחיי המכורים. הכינוי "תרופות" לסמים האלה הוא פשוט חלק מההונאה.

במצב של מלחמה אנשים עשויים להרגיש שהם עומדים להשתגע. כיום, כיון שלכולם יש יכולת לצלם ולשדר סרטונים, גם אנשים שנמצאים בביתם, ולא בשדה הקרב, עלולים להרגיש שהם עומדים להשתגע.

חיילי מילואים, כולל קצינים עלולים לסבול מלחץ כבד עוד לפני שהגיעו לשטח הלחימה. במלחמות העבר העורף לא היה חשוף בזמן אמת למראות הקשים של שדה הקרב. לכן מלחמה כיום איננה רק מלחמה על הבית אלא גם מלחמה על השפיות של אזרחי המדינה.

כשהמלחמה תסתיים, נרצה כולנו לחזור לשפיות שלנו. הניצחון האישי שלנו יתקיים רק אם נצליח לחזור לשפיותנו בתום המלחמה. 
כאשר הפסיכיאטר מזהה שאנשים הולכים להשתגע הוא פורש את מרפאות "בריאות הנפש" שלו באין מפריע כמו עכביש רעב שאורב לטרפו.
הפסיכיאטר עובד בשירות האויב, גם הוא לוכד אותנו ברגעי החולשה שלנו, ושותל בנו פצצת זמן מתקתקת שתתפוצץ עלינו כאשר הוא כבר לא יהיה בסביבה.

כל עוד אנו חיים יש תמיד סיכוי שהמתח יפחת, ונוכל לחזור למוטב!
ישנן דרכים להשתלט על מתח קיצוני:

  1. אין ברירה: המעיטו באופן קיצוני צפייה בחדשות, בכל ערוץ שבו הן מופיעות, היו עסוקים בביצוע המשימות המיידיות הנדרשות כרגע.
  2. ככל שזה מתאפשר, צאו להליכות רגועות ושימו את תשומת ליבכם על הנוף מסביבכם במקום על תמונות ותסריטים שעולים לכם בראש עד שתרגישו הקלה.
  3. הגדילו משמעותית צריכה של מינרלים כמו מגנזיום, וויטמינים כמו ויטמין B וויטמין C. התייעצו  לגבי הכמויות עם אנשי המקצוע במקומות שמוכרים תוספי תזונה.
  4. אם עברתם אובדן קשה היעזרו ככל האפשר בבני משפחה וחברים קרובים והיו בקרבתם עד שתתאוששו מהם.


הפיצו את המאמר הזה ושימרו על היקרים לכם!


  • אין במאמר זה ייחוס של סגולות מרפא לתוספי תזונה
  • אין להפסיק שימוש בתרופות פסיכיאטריות ללא פיקוח של רופא מיומן, ואין לראות את הכתוב לעיל כהמלצה מצד הכותב או העמותה לעשות זאת לאור הקשיים הקיימים בגמילה מסמים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *