פסיכיאטריה: מחריבה את עולמך באמצעות סמים

מאמר זה נלקח מהחוברת:

  פסיכיאטריה
  מחריבה את עולמך באמצעות סמים
  דו"ח והמלצות על פסיכיאטריה שמחוללת כיום משבר תרופות מסממות

מהו אחד הדברים ההרסניים ביותר בעולמך כיום?

אם תשובתך הינה סמים, הנך שותף לדעתם של רוב האנשים בקהילה שלך. סמים לא חוקיים, והאלימות והפשע הנובעים מהם, נחשבים לאיום העיקרי על הילדים והחברה.

אולם, רק אנשים מעטים מכירים בכך שסמים לא חוקיים מהווים רק חלק מבעיית הסמים הקיימת כיום. במהלך 40 עד 50 השנים האחרונות, חלו שינויים מרכזיים ברחבי העולם בתלות שלנו בסוג אחר של סם, דהיינו תרופות מרשם פסיכיאטריות.

פעם תרופות אלה היו שמורות ל"לוקים בנפשם", אך כיום יהיה זה קשה למצוא מישהו בקרבתנו – בן משפחה, חבר או שכן – שמעולם לא נטל סוג כלשהו של תרופה פסיכיאטרית. למעשה, תרופות אלה הפכו לחלק כה משמעותי בחייהם של אנשים רבים עד ש"חיים ללא תרופות" הם דבר שקשה לנו לחשוב עליו.

תרופות אלה נרשמות לכל דבר, החל מבעיות למידה והתנהגות, דרך הרטבת לילה, תוקפנות, עבריינות נוער, פשיעה, התמכרות לסמים ועישון, וכלה בטיפול בפחדים ובבעיות של קשישים. מן העריסה ועד לקבר אנו מופגזים במידע הדוחף אותנו לצריכה של סוג כזה של "מנה" כימית.

לכן, אין זה מאד מפתיע שסטטיסטיקות ברחבי העולם מצביעות על עלייה תלולה באחוז האנשים מכל קבוצות הגיל, מילדים ועד קשישים, התלויים באופן ניכר ושגרתי בתרופות אלה בחיי היומיום שלהם. המכירות הכלל עולמיות של תרופות אנטי דיכאוניות, בשנת 2002 בלבד, הגיעו ליותר מ-19.5 מיליארד דולר. מכירות הסמים האנטי-פסיכוטיים הגיעו ליותר מ- 12 מיליארד דולר.

בינתיים, הסופרים ריצ'רד הוגס ורוברט ברואין, בספרם, 'הרגעת אמריקה באמצעות סמים'   (The Tranquilizing of America), מזהירים שעל אף שנראה כי תרופות פסיכיאטריות 'מסירות את העוקץ' מחרדות, כאב ועצבנות, הן מוציאות את העוקץ גם מהחיים עצמם… כמוסות אלה לא מקהות רק את הכאב, הן מקהות גם את המחשבה.  למעשה, במבט מעמיק יותר מסתבר שאף לא אחת מהן יכולה לרפא. לכולן יש תופעות לוואי מזעזעות, ועקב תכונותיהן הממכרות והפסיכוטרופיות (המשפיעות על המחשבה), לכולן היכולת להרוס חיים.

יש לקחת בחשבון גם את העובדה שטרוריסטים השתמשו בסמים פסיכוטרופיים על מנת לבצע שטיפת מוח לצעירים, כדי שיהפכו למחבלים מתאבדים. לפחות 250,000 ילדים ברחבי העולם, חלקם בגיל שבע, מנוצלים לפעילויות טרוריסטיות ומהפכניות, ומקבלים סמי אמפטאמינים (סמי מרץ) וסמי הרגעה, על מנת לשקוע ב"הילולות רצחניות" למשך ימים. אולם אלה אותם סמים שנרשמים לילדים על ידי הפסיכיאטרים עבור בעיות "למידה" או בעיות "התנהגות".

לכן, הבנת התופעה של שימוש מרקיע שחקים בסמים פסיכיאטריים בחברה הופכת לקריטית יותר מאי פעם. כיצד קרה שמיליונים הפכו לתלויים בסמים כה הרסניים?

כדי לגלות זאת עלינו לחפש את מה שהוביל לנטילת התרופה.

לפני שפיתח תלות, כל אחד מהאנשים הללו שוכנע שסמים אלה יסייעו לו לנהל את חייו.  כלי השכנוע העיקרי היה השימוש במערכת אבחונית מומצאת, המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM) וסעיף ההפרעות הנפשיות מתוך הסיווג הבינלאומי של מחלות (ICD) האירופי. כפועל יוצא של האבחון, נרשמת תרופת מרשם יוצרת תלות, שהשפעותיה המזיקות הורסות ומשתלטות.

על ידי אכיפת שימוש רחב היקף בתרמית האבחונית הזו, הפסיכיאטרים וידאו שיותר ויותר אנשים, גם ללא בעיה נפשית חמורה, לעתים ללא בעיה בכלל, השתכנעו כי התשובה לקשיים ולאתגרים היומיומיים הרבים של החיים נמצאת בתרופה הפסיכיאטרית "החדשה והחדישה".

בין אם אתה מחוקק, הורה לילדים בגיל בית הספר, מורה, מעסיק או שכיר, בעל בית או פשוט חבר בקהילה, פרסום זה הוא חומר קריאה חיוני עבורך.

כישלוננו במלחמה בסמים נובע בעיקרו מכישלוננו לעצור את סוחרי הסמים המזיקים ביותר בחברה. אלו הם הפסיכיאטרים של ימינו, העסוקים בהטעיה ובהחרבת עולמנו באמצעות סמים.נפגעת מטיפול פסיכיאטרי? דווח לנו

תגובה אחת על הפוסט “פסיכיאטריה: מחריבה את עולמך באמצעות סמים

  1. כל הכבוד לכם על הבאת האמת לציבור אודות מעללי הפסיכיאטריה כנגד האנושות בכללה. פשוט לא להאמין אייך יש עדיין אנשים שמסוגלים לדבר בטובתם של פסיכיאטרים והפסיכיאטריה. הם כל כך שקועים עמוק באמונה שהפסיכיאטריה עוזרת לאנשים. שם בקבוצות דיון בבתי החולים, חוזרים ומטיפים למאושפזים שאסור להם להפסיק ליטול תרופות, ושום דבר מלבד תרופות לא יעזור להם להרגיש בטוב. השבוע הבן שלי היה מחויב לגשת לפסיכיאטרית מטעם קופת החולים. הוא חייב פעמיים בשנה לקבל אישור מפסיכיאטר על מנת שיוכל להמשיך לקבל סיוע מעוזרת סוציאלית. והרופאה הזדעזעה כשהוא אמר לה שהוא לא לוקח תרופות פסיכיאטריות כבר שנה. היא היתה כל כולה מזועזעת, והיא אמרה לו שאין לו "שום מודעות עצמית". האומנם? דוקא בגלל מודעות עצמית גבוהה, הוא החליט להפסיק ליטול תרופות פסיכיאטריות. הוא אמר לה שמצא טיפול אלטרנטיבי, והיא הייתה בהלם בשנית. היא שאלה אותו שאלות: 1) מה פירוש התפוח נופל רחוק מהעץ? 2) ומה פירוש אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו? הבן שלי השיב על שתי השאלות, ולפי זה הרופאה החליטה שהוא אינו צריך אשפוז בכפייה. הבן שלי חזר הביתה וצחקנו עליה שהיא בעצמה צריכה אישפוז פסיכיאטרי. היא לא שאלה אותו אייך הוא מרגיש. האם הוא מרגיש בטוב מבחינה נפשית. כלום שקשור לנושא שלשמו הוא הגיע אליה ויוכיח שהוא באמת בסדר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *